PŘÁTELSKÝ ZÁPAS PO UVOLNĚNÍ NOUZOVÉHO STAVU
Junior Strakonice - Chanovice ( I.B.) 7 : 1 ( 3 : 1 ) – 6.6.2020 - 17,00 hod.
Sestava Junior
Uhříček – Máška, Říha ( Šimek ), M. Kostka ( M. Šrámek ), Peroutka (Boukalík) – Kočí
( Čapek), Němeček ( Zelenka ), Funda ( Kratochvíl ), Petráň ( Mls ) - Zoubek ( Fábera ) –
Nosek ( Petr baloušek )
Rozhodčí – hlavní – Marek Mráz, AR1 – Edita Cimrhanzlová, AR2 – Čapek ( Němeček )
Střely celkem – 16 : 5
Z toho na bránu – 11 : 2
Rohy - 4 : 3
Branky domácích – Petráň, Nosek, Němeček, Čapek, Petr Baloušek, Zelenka T., Fábera
Branka hostí – Prýmas

Zápas s účastníkem první „B“ třídy jsme měli celý zápas pod kontrolou a během zápasu se zrodili pěkné akce i některá zakončení. Již v 9 minutě měl první velkou šanci Němeček, ale zakončil do brankáře. Ve 12 minutě Kočí zatáhl balon po křídle, přesným centrem našel Petráně a ten nabídnutou šanci proměnil 1:0. V 15 minutě bylo vyrovnáno, když centr hostí do vápna mezi beky proměnil hlavou Prýmas. V 17 minutě Zoubek perfektně uvolnil do brejku Noska a ten mazácky vrátil vedení zpět 2:1. V 21 minutě Nosek u rohového praporku udělal jak obránce, tak golmana, přihrál Němečkovi a ten dává do prázdné branky na 3:1.
V 50 minutě Baloušek našel za vápnem Čapka, který trefil šibenici 4:1. V 61 minutě Máška dostal dlouhý balon za obranu, přihrál do vápna volnému Balouškovi a ten navyšuje na 5:1. V 82 minutě Fábera namazal před vápno Zelenkovi a ten trefil přesně k tyči 6:1. V 85 minutě Petřík z přímého kopu pořádně protáhnul bezchybného Uhříčka. V téže minutě Čapek unikl po křídle, zpětnou přihrávkou našel nabíhajícího Kratochvíla, který chytře balon pustil mezi nohama na volného Fáberu a ten tak stanovil konečné skóre na 7:1.