Datum Čas Sezóna Kolo
23.2.2019 14:00 2018/2019 PU
1 - 2

Timeline

První poločas byl velmi vyrovnaný. Do samostatných brejků se dostali 2x domácí i hosté a to v 15 min. šel Peleška sám, ale nezakončil dobře. Ve 23 min. na druhé straně šel M.Šrámek, ale brankář skvělým zákrokem ho vychytal. Ve 40 min. opět samostatný nájezd hostů a tentokrát výborný zákrok předvedl Lízal. Ve 43 min.šel sám P.Baloušek a bezpečně svou šanci proměnil 1 : 0.
Druhý poločas se odehrával v režii hostí, kteří dokázali svou převahu vyjádřit v obrat utkání na 1 : 2 a to hned ve 47 min. po rohovém kopu srovnal skóre hlavou Šejnar a v 66 min. po špatné rozehrávce domácí obrany dává vítězný gól Peleška. Hosté měli ještě několik brankových příležitostí, ale Fiřt už za svá záda nic nepustil. V závěru mohl z ojedinělé akce srovnat skóre P.Baloušek, ale brankář mu jeho střelu stačil nohou vyrazit.