Muži FKJS – Alko Semice

14.10.2018 15:30 I.A třída Muži 2018/2019 10. kolo
5 - 1

Od začátku utkání jsme měli optickou převahu, ale branku jsme ani soupeř neohrožovali.19 minuta přinesla první vzrušení před brankou a to po dlouhém výkopu Reisera  Zušťák vyhrál hlavičkový souboj, tam si naběhl Máška, který prodloužil na Kočího, hostující brankář vyběhl, ten si ho přehodil a hlavou do prázdné branky posílá domácí do vedení 1:0. Ve 24 minutě mohl Zušťák navýšit skóre, když vysunul za obranu Mášku, ten mu míč vrátil a jeho střelu brankář vytěsnil na tyč. Ve 37 minutě se postavil k trestnému kopu V. Šrámek, jeho centr do vápna si našel Zušťák a s chladnou hlavou si ho zpracoval na prsa a pohodově skóroval 2:0. Když už se zdálo, že jsme soupeře zlomili, tak ve 40 minutě přišla velká chyba ve středu hřiště, hosté podnikli rychlý brejk, což ještě za cenu žluté karty Reiser zachránil od gólu, ale z následujících dvou trestných kopů po sobě jsme inkasovali po hlavičce Škuliny na 2:1.

Druhý poločas ze začátku kopali hosté opět dva trestné kopy za sebou, ale branku neohrozili. Zato ve 47 minutě Bálek z levé strany přihrál do vápna Zušťákovi a ten jak se ukázalo je ve vápně zabijákem a dává na 3:1. Ve 49 minutě jsme šli do rychlého brejku Němečkem, který včas přihrál Zušťákovi a šli jsme se radovat počtvrté 4:1. V 52 minutě jsme kopali rohový kop, který se nepovedl Kočímu, ale míč se k němu vrátil a reparát už byl úspěšný a M. Kostka navyšuje hlavou skóre na 5:1. Soupeř už byl odevzdaný, ale my už jsme žádnou šanci nedokázali zúročit.