Milevsko – U13 FKJS

Hráč 56'
 58' Lukáš Zvonek
 60' Maxim Stöger

Do Milevska jsme jeli s vědomím, že nás čeká těžký soupeř a průběh zápasu to také potvrdil. Začali jsme aktivně a vytvořili si 3 velmi dobré příležitosti, žel branka se z nich neurodila. Poté převzal soupeř otěže zápasu do svých rukou a v dalším průběhu byl lepším týmem, byť ani my jsme nebyli do počtu a snažili se dále hrát aktivně a vytvářeli si také příležitosti. Navíc se záhy po zahájení zápasu ukázalo, že místní správce při stavění hřiště vytyčoval ofsajdové území zcela zbytečně, jinak by arbitr (údajně začínající sudí - slečna) musela 2 brankám jednoznačně předejít odpískáním ofsajdu. Soupeř byl lepší, ale takovouto výpomoc si mohl odpustit. Z našich řad zaslouží absolutorium gólmana Matyáš Janda, který schytal i nemožné a dlouho nás držel v průběhu zápasu ve hře o bodový zisk.