11.11.2018 12:15 KP mladších žáků 2018/2019 1. kolo
1 - 1

Timeline

Hráč 28'
 43' Jan Volf

Do derniéry podzimní části KP jsme vstoupili aktivně  a  ve 4' vyslal do brejku Michal Čumpelík Karla Klouda, ten proti vyběhnuvšímu gólmanovi udělal kličku, avšak v následném zakončení proti hráčům na brankové čáře nenašel dostatečný klid a netrefil bránu. Poté převzali aktivitu do své moci milevští. V 9' vykryl Maty Janda střelu pronikajícího hráče z levé strany. Ve 13' rozehrávali domácí přímý kop z hranice vápna, střela šla těsně nad. V rozmezí 14' -19' jsme přežili klinickou smrt, když nás fantasticky podržel Maty Janda při sérii 2 vyložených šancí. V 19' trefil Karel Kloud v samostatném úniku tyč. V 19' se opět vyznamenal Maty Janda, který výborným výběhem do hloubi pole na hranici sebeobětování tuto situaci zachránil. Vzápětí ve 20' jsme propadli ve středu pole a výborní  domácí hráči této situace málem využili; volný střední záložník vyslal pěknou přihrávku na volného hráče, avšak  jeho zakončení zmařil výborný strakonický gólman.  V 22' a 23' měl dobré příležitosti Adam Rejšek, poprvé zvolil zakončení proti urostlému gólmanovi vysoko do jeho rukavic, podruhé pálil z těžkého úhlu do boční sítě. V 27' nejdříve Maty Janda proplachtil střelu z přímého kopu do břevna, aby vzápětí dorážku bravurně vyrazil. Z následného rohového kopu jsme již kapitulovali,na zadní tyči se nejlépe zorientoval domácí hráč 1-0.
Našim klukům jsme po první půli neměli moc co vytknout, proti výbornému soupeři se drželi, vytvořili jsme si několik vyložených šancí, avšak domácí si jich vytvořili více a díky fantastickému výkonu našeho gólmana jsme byli pořád v zápase.
V 2. poločase se obraz hry radikálně změnil a dá se říci, že byla 2. půle v naší režii . V 36' napálil Karel kloud svoji střelu do břevna. V 39' byl Matěj Peleška v souboji s domácím hráčem v nájezdu na branku domácích a dle nás zákrok domácího hráče  měl být uznán jako penaltový. V 43' přišla naše gólová chvíle; Adam Rejšek zahájil z pozice pravého křídla celou akci, posunul balón na střed vápna ke Karlu Kloudovi, ten vyhodnotil správně celou situaci, že gól mu dnes není souzen a ideálně předložil do levé strany balón Honzovi Volfovi a ten ukázal v zakončení ten správný přehled - 1-1! V 48' napálil Honza Volf z pozice vápna břevno. V 52' se dostal po rozehrání našeho gólmana do samostatného úniku Kamil Dejmek, bohužel brankář domácích celou situaci zachránil. V 57' mohl zápas rozhodnout Karel Karel Kloud, ale jeho únik z pravého křídla bohužel pro nás domácí gólman vykryl. V kolonce šance měli domácí za druhý poločas nulu.
Následoval penaltový rozstřel a Maty Janda korunoval svůj fantastický výkon, když kryl 3 pokutové kopy (1 penalta šla nad) a na poslední již nemusel chodit. Třešínku na dortu  si vychutnal, když rozhodující penaltou rozhodl o našem vítězství.

Hrdinou zápasu  dnešního dne byl bezesporu náš gólman Maty Janda, fantasticky také zahrál Michal Čumpelík, který měl snad dvoje plíce a ubránil bez střídání nebezpečné domácí útočníky! Celý mančaft udělal neskutečnou radost nejen nám, trenérům, ale zejména našim věrným fanouškům, kteří dorazili v hojném počtu a byli tím hnacím motorem v honbě za vítězstvím!

Našim klukům paří neskutečný dík, nejen za tento zápas, ale za celou podzimní část sezóny, kdy nám připravili nespočet krásných zážitků!