Milevsko – Muži FKJS

5.9.2020 17:00 KP mužů 2020/2021 3. kolo
3 - 0

K třetímu soutěžnímu utkání jsme zajížděli do Milevska, kde jsme si pomýšleli na nějaké body, ale ukázalo se, že zde opět nebudou. V prvním poločase byli domácí v převaze. První ostrou střelu na naší branku vyslal z 20 metrů Vakoč, kterou Lízal vyrazil na rohový kop. Z rohového kopu se zrodila první branka, když balon propadl na zadní tyč a Barda nekompromisně pod břevno nedal Lízalovi šanci 1 : 0. Ve 20 minutě přišla druhá branka. Po rohovém kopu zablokoval střelu Bardy Čapek rukou a z penalty sám Barda dává na 2 : 0. My jsme za celý poločas nedokázali ohrozit domácí svatyni.
Druhý poločas jsme začali odvážněji a první gólovku měl na kopačce po dobrém centru Čapka do vápna Hovorka, ale obránce jeho zakončení zblokoval. Další možnost přišla v 69 minutě po dobře zahraném trestném kopu Fundy v dobré pozici Němeček nedokázal zakončit. V 83 minutě, kdy naše hra vrcholila dostávali jsme se do šancí, tak přišel ze strany lehký centr do vápna, kde Lízalovi balon vypadl a snadnou dorážku měl Kutil a zvyšuje na 3 : 0. V 89 minutě Nosek výborně přešel přes dva hráče do vápna, zvolil přízemní prudkou přihrávku podél celé branky, kde byl Čapek a jeho střelu do branky zablokoval obránce na brankové čáře.
V dnešním utkání si zasloží pochvalu Říha Miroslav.