Loko ČB – Muži FKJS

31.3.2018 10:15 I.A třída Muži 2017/2018 15. kolo
2 - 3

Do prvního jarního utkání jsme vstoupili lépe než domácí, hru jsme kontrolovali a do žádných šancí soupeře nepouštěli. První třicetiminutovka byla v naší režii. Kopali jsme několik rohů, ale do gólovky jsme se dostali ve 22 min., kterou jsme hned proměnili. Kombinace začala od Cibulky přes Kočího, ten vysunul do křídla Dohonyiho, který se na rohu vápna uvolnil přes obránce a křižnou utěšenou střelou rozvlnil síť domácí branky 0 : 1. Domácí  ohrozili naší branku ve 32 min. z trestného kopu, kdy Lízal dobrým zákrokem střelu vytěsnil na roh. Poslední desetiminutovka prvního poločasu patřila domácím, kterým se podařilo vyrovnat ve 41 min. po našem nedůrazu ve vápně Choutka prostřelil Lízala 1 : 1.
Do druhého poločasu jsme opět vstoupili lépe a hned v 50 min. po centru Dohonyiho Maršala hlavou dal vedle. V 54 min. únik Dohonyiho a jeho následný centr před branku zužitkoval Václav Šrámek 1 : 2. V 57 min. opět Dohonyiho únik po křídle a jeho zpětnou přihrávku na vápno na V. Šrámka tentokráte gólem neskončila - jeho střelu dokázal domácí golman vyrazit na roh. V 60 min.z ojedinělého útoku domácí srovnali skóre laciným gólem po nedůrazném zásahu Lízala Ayeb Mohamed Khalil dává na 2 : 2. O pět minut později tedy v 65 min. byl faulován nejlepší hráč Dohonyi, nařízený trestný kop vyšperkovali gólem dva nejzkušenější borci - T. Kostka našel přesným centrem Zušťáka, který se hlavou nemýlil a opět jsme vedli 2 : 3. Poslední desetiminutovka opět patřila domácím, ale do žádné šance se nedostali. Naopak jsme mohli skórovat my, když Gondek ulicí našel ve vápně T. Kostku, jeho střelu golman vyrazil ke Gondekovi, ale ten minul.