Kaplice – U13 FKJS

19.5.2019 11:45 KP mladších žáků 2018/2019 22. kolo

Byl to pro nás zápas především o sebedůvěře a nabrání sebevědomí po dvou nepovedených vystoupeních.

Kluci přistoupili k utkání v patřičném soustředění, což se projevilo v úvodu zápasu. V 4' sklepl Adam Rejšek balón z hloubi pole na Karla Klouda, který následně využil své rychlosti a v individuálním průniku nás poslal do vedení - 1:0! V 10' vyslal  Daniel Reindl z pravé strany do vápna přízemní centr, který našel adresáta v Adamu Rejškovi a ten byl v zakončení pohotový - 0:2! V 12' předvedl po přímém kopu z pravé strany do vápna parádní zakončení rybičkou Lukáš Vaněček, což se v kategorii ml. žáků vidí ojediněle - 0:3! V 28' našel Teodor Káles přihrávkou z levé strany naší obrané formace do gólové šance Honzu Tomšovice a ten se nemýlil - 0:4! V 39' si domácí zajistili po ojedinělém zaváhání v našich řadách čestný úspěch - 1:4! My jsme kontrovali záhy; v 46' střelu Martina Zemana z přímého kopu domácí gólman pouze vyrazil před sebe a Kamil Dejmek byl při dorážce na správném místě - 1:5! V 45' předvedl výbornou individuální akci Lukáš Vaněček, jeho zakončení zastavila tyč a vzápětí při pokračující akci ještě nastřelil břevno! Přesto se Lukáš Vaněček dočkal své druhé branky v 60' po výborné akci Kamila Dejmka 1:6!

Tento zápas jsme zvládli a doufejme, že nás dostal do patřičné pohody do následujícího zapasu s Prachaticemi, v možná klíčovém duelu o krajského přeborníka! Tímto chceme na tento zápas, který se hraje ve čtvrtek v 18,00 hod na Sídlišti, pozvat co nejvíce fanoušků, aby nás podpořili. Budeme jejich pomoc potřebovat!