FKJS – Loko ČB

20.8.2017 17:00 I.A třída Muži 2017/2018 2. kolo
3 - 1

V prvním utkání ve vyšší soutěži domácí přivítali osmý celek z minulé sezony Lokomotivu ČB a na tento duel se přišlo podívat úctyhodných 230 fanoušků a domácí se jim odměnili prvním vítězstvím. Domácí trenér Cimrhanzl zařadil do základní sestavy dvě nové tváře Romana Kočího a Honzu Zušťáka a oba se představili jako opravdové posili a Honza Zušťák navíc v roli fotbalového zabijáka. Úvod utkání byl ve znamení oťukávání a očekávání jak se bude utkání vyvíjet. První gólovou akci vymyslel v 5 minutě T. Kostka, když místo střely z velkého vápna nezjištně přihrál Zušťákovi a ten dává od tyče na 1 : 0. V 10 minutě si svou roli zopakovali a to po trestném kopu T.Kostky z levé strany hlavou překonal Zušťák hostujícího Rodena podruhé 2 : 0. Poté hosté získali mírnou převahu, ale Reisera vůbec neohrozili, což dokazuje poločasové číslo střel na branku, které se rovnalo nule. Ve 20 minutě měli hosté výhodu tretného kopu v blízkosti branky, ale míč skončil na hlavě Kratochvíla, který stál ve zdi. To domácí zahrozili ještě ve 32 minutě po centru T. Kostky ale Kočí z voleje přestřelil.

Druhý poločas začal náporem hostí, ale opět žádná efektivita. V 56 minutě Kostka z tr. kopu ze strany našel na středu nabíhajícího Dohonyiho, který první střelou trefil obránce a druhý pokus těsně minul cíl. O dvě minuty později tedy v 58 minutě to byl opět Dohonyi, když po centru V.Šrámka se opřel do balonu, ale gól mu nebyl souzen. Trefil břevno, od břevna na čáru a ven. To v 83 minutě se mohli domácí radovat potřetí a hádejte kdo to zařídil? – T. Kostka rozehrával rohový kop a hlava Zušťáka byla neomylná 3 : 0. Hosté za druhý poločas vystřelili na Reisera 2x a to jednou z uctivé vzdálenosti a podruhé z darovaného trestného kopu Nebor upravil konečný výsledek na 3 : 1.