Jankov – Muži FKJS

10.11.2019 14:00 KP mužů 2019/2020 14. kolo

Úvod utkání byl z obou stran opatrný bez ohrožení branky. V 10 minutě Bálek dlouhým nákopem pořádně vystrašil domácího golmana Hučíka, který musel balon vyškrábnout z pod břevna. Ve 23 minutě jsme založili pěknou akci po ose Máška-Bálek-Petráň, který nacentroval do vápna, kde si naběhl Zelenka a jeho střelu Hučík nadvakrát zkrotil. Ve 30 minutě se do první vážnější akce dostali domácí, když umístěnou hlavičku Smékala bravurně vytáhl Lízal na rohový kop. O minutu později se M. Šrámek s Bálkem prokombinovali až před domácího brankáře, který ale včas vyběhl a střelu Bálka za svá záda nepustil. Ve 41 minutě Bálek vysunul do brejku Mášku, který prudce vystřelil a opět domácí Hučík jeho střelu stačil vyrazit. První poločas byl v poli vyrovnaný s více brankovými příležitostmi hostí.
Druhý poločas byl dlouho bez vážnějších brankových příležitostí. Až v 69 minutě jsme předvedli nejhezčí akci zápasu a to když Bálek vysunul do křídla V. Šrámka, který z jedný dal do vápna na nabíhajícího Němečka, který trefil padajícího Hučíka. Závěr utkání byl v režii domácích, kdy si vytvořili dvě brankové příležitosti a to v 82 minutě šel do brejku Lovička a naštěstí zbrkle zakončil střelou mimo branku. V 86 minutě domácí Popelka po pěkné akci trefil tyč Lízalovi branky. Utkání skončilo spravedlivou remízou se kterou byli oba týmy spokojeni.
Muži zápasu – byli oba brankáři, domácí Hučík a hostující Lízal