Hradiště – U17 FKJS

2.6.2018 12:15 KP mladšího dorostu 2017/2018 24. kolo
1 - 5

Timeline

Utkání jsme měli od začátku pod kontrolou.Pomohl tomu brzký gól hned ve třetí minutě po krásné střele Suchého. Úplný klid jsme měli od dvacátéšesté minuty, kdy si centr Mareše srazili domácí do své branky. V poločase stav 2:0 nám vyhovoval.
Do druhé části hry jsme vstoupil opět se zvýšenou aktivitou a výsledkem byl další gól po krásné kombinaci. Vsítil velmi dobře hrající Šourek. Dál jsme byli pořád aktivní, měli po celou dobu míč na svých kopačkách,a s chutí útočili. Další branka padla v sedmdesáté minutě po střele Viktory. V samém závěru se nám povedlo špatně se domluvit a domácí ze své jediné střely za zápas skórovali. To zdravě naštvalo Šimka,který prošel s narážečkou půl hřiště a vsítil náš pátý gól. V zápase jsme neproměnili dalších spousta šancí, třikrát trefili konstrukci branky, což je škoda výsledek mohl být pro domácí, ještě krutější.