Hradiště B – U12 FKJS

21.10.2018 11:45 I. A tř. mladších žáků 2018/2019 9. kolo

V úvodu zápasu jsme nevyužili několik příležitostí, čímž jsme dodali více odvahy domácím, že by s námi mohli hrát vyrovnanou partii. V 8' svoji šanci ještě neproměnili, ale v 13' již ano -  1-0. Na roli prohrávajícího mužstva nejsme zvyklí a chvíli jsme se herně hledali, ale pouze chvíli,  po brance Matěje Pelešky po akci Lukáše Vaněčka jsme se nastartovali a poté už nebylo pochyb, kdo je na hřišti pánem. Ve 21' Matěj Peleška navýšil na 2-0. Pak přišlo velké střelecké sólo Lukáše Vaněčka, který v rozmezí 22' až 34' nasázel 5 branek, přičemž jeho individuální průniky přiváděly domácí hráče k zoufalství. V 41' po pěkné akci, kterou rozjel Petr Moudrý, Lukáš Vaněček přihrál před bránu Danielu Steinerovi a ten se nemýlil - 1-8. V 58' se po přihrávce Dominika Beneše trefil utaženou střelou na zadní tyč Petr Moudrý 1-9. Konečnou podobu výsledku dal v 60' Viktor Janda.
Pokud bychom měly vypisovat další nevyužité příležitosti resp. povedené akce, bylo by to na román. Po vlažnějším úvodu jsme se dostali do správné provozní teploty a soupeře převálcovali. Chválíme celý tým, ale podobně jako ze včerejšího zápasu KP jsme vyzdvihli výkon Adama Rejška, tak dnes musíme učinit to samé v případě Lukáše Vaněčka.