Dražice – Muži FKJS

19.3.2022 15:00 KP mužů 2021/2022 17. kolo

Sestava:  Lízal  – Říha, Rozhoň, Žáček, Šimek – Benedikt, Staněk – Máška, Zahrádka, Funda – Nosek ( 68 min. Zoubek )

Ještě byli připraveni – brankář Martínek a do hry Petráň a Zábranský

Střely celkem : 3 : 3

Rohy :    6 : 3

Střely na branku :  1 : 1

Žluté karty :    1 : 1 - 31 min. Novotný – 44 min. Funda

Červené karty: 0 : 0

Ke druhému mistrovskému zápasu jara jsme zajížděli do Dražic na přírodní travnatou plochu, která byla mimochodem dobře připravená a tak se dal očekávat kombinační fotbal, ale vše pokazil celkem studený silný vítr během celého zápasu. Domácí si vylosovali první poločas vítr v zádech a tak měli mírnou převahu. Hra probíhala mezi vápny a k pořádnému zakončení nedocházelo ani z jedné strany, protože obrany pracovali na jedničku.

Druhý poločas to bylo obráceně, ale se stejným výsledkem. I když se nám podařilo vsítit dva góly, ale podle pomezního z ofsajdových pozic, tak nakonec utkání skončilo spravedlivou remízou se kterou byli hosté více spokojeni.

Naším nejlepším hráčem byl Roman Zahrádka.