Český Krumlov – U13 FKJS

32' Eduard Košek
 45' Vladislav Hájek
Hráč 59'

K úvodnímu utkání sezóny v KP jsme museli odjet se značně okleštěnou sestavou, aby toho nebylo málo, tak se k absenci klíčových hráčů z důvodu dovolené (Lukáš Zvonek, Maxim Štöger, Jakub Straka) se na poslední chvíli přidal Jiří Steiner (zlomený prst na noze). Úvod zápasu pro nás vyzněl nadějně, kdy jsem šli v 5´ do vedení Vláďou Hájkem a i když otěže zápasu drželi krumlovští, mohli jsme navýšit z vyložené šance na 2:0 (Vláďa Hájek a Eda Košek), bohužel jsme neproměnili. O osudu utkání se rozhodlo v rozmezí 17´ až 32´, kdy nám soupeř nasázel 6 branek! Vytvořili jsme si několik dalších šancí (Vláďa Hájek, Eda Košek, Patrik Fürbach), využili pouze jednu (Vláďa Hájek 45´) . Soupeř uzavřel skóre v předposlední minutě a zcela po zásluze bere 3 body. Přehrával nás prakticky po celý zápas, vytvořil si více šancí, a to nás ještě podržel brankář.