17.9.2017 09:30 KP staršího dorostu 2017/2018 6. kolo

Hráč 67'
 82' David Juhaňák
Hráč 83'
Hráč 84'

V souboji o druhé místo tabulky jsme potvrdili dobrou formu z minulých kol a zaslouženě vyhráli. V první čtvrthodině zápasu nás domácí přitlačili na naší polovinu, ale do šance jsme je nepustili. S přibývajícími minutami jsme byli směrem do útoku nebezpečnější a v 30´jsme se ujali vedení, když po nejhezčí akci utkání skóroval Čapek. Ve druhém poločase jsme pokračovali v aktivní hře, vytvořili si několik dobrých příležitostí k navýšení skóre, ale překonat domácího brankáře se nám nepovedlo. od 64´jsme hráli v početní výhodě, kdy byl vyloučen domácí hráč.. Přesilovku jsme dokázali využít v 82´, když zvýšil na 2:0 v náš prospěch Juhaňák. Po naší druhé brance jsme přestali bránit a domácí v 83´snížili na konečných 1:2.