Č. Krumlov – U13 FKJS

14.10.2018 11:45 KP mladších žáků 2018/2019 10. kolo

Na horké krumlovské půdě jsme splnili bezezbytku úlohu favorita a po výborném výkonu odvezli další tři body!
Měli jsme do zápasu výborný nástup, když již v 2' minutě napřáhl Martin Zeman z hranice pokutového území a gólman domácích byl na tuto střelu bezmocný - 0-1. V 25' jsme předvedli povedenou brejkovou akci, Adam Rejšek vystihl na naší obranné polovině rozehrávku domácích a v trháku dva na jednoho předvedl ukázkovou přihrávku na Daniela Hrušku a ten se levačkou nádherně trefil do horního růžku branky - 0-2! V 29' jsme vstřelili patrně rozhodující branku. Lukáš Vaněček vyslal pěknou přihrávkou do gólové šance Honzu Volfa a ten nekompromisně zacílil - 0-3!
Po přestávce jsme pokračovali ve vysoko nastaveném trendu. V 34' se prodribloval   po naší pravé útočné straně Lukáš Vaněček, posunul na střed pokutového území na Karla Klouda a ten se zakončením již věděl rady - 0-4. V 42' vyslal po levé straně Michal Čumpelík výbornou přihrávkou do úniku Adama Rejška a ten proti pozdě vyběhnuvšímu gólmanovi domácích pěkně zakončil a lobem nás poslal do vedení - 0-5. V 52' jsme předvedli možná nejlepší z nejlepších akcí tohoto nadmíru vydařeného zápasu. Po autu Michala Čumpelíka zatáhl balón po pravém křídle Jan Volf a naservíroval před bránu nezištnou přihrávku Martinovi Zemanovi, který se v této  situaci nemohl mýlit 0-6! Čestný úspěch  zaznamenali krumlovští v samém závěru při naší chybné rozehrávce. Krumlovští si vypracovali v průběhu 3 až 4 vyložené šance, ale jinak zápasu jednoznačně dominovali strakoničtí a slova chvály jsme slyšeli i od krumlovského trenéra. V neposlední řadě stojí za zmínku také symbióza s našimi oddanými fanoušky, kteří šli  s námi do hloučku a zazpívali si vítězný pokřik, což tu ještě nebylo! Přejme si, aby tento nastolený trend měl další pokračování!
Pokud jsme při sobotním zápase v 1A třídy nebyli z výkonu našich svěřenců příliš nadšení, tak v  tom dnešním  jsme nemohli klukům prakticky nic vytknout a ti podali patrně nejlepší výkon podzimu, zahráli fantasticky!!! Jsme na kluky náležitě hrdí  a jejich nadšený výkon včetně touhy po vítězství byla příkladný! Dnes musíme pouze chválit! Zatím proplouváme soutěží bez ztráty kytičky,  9 zápasů = 27 bodů a držíme se bok po boku s Milevskem, se kterým sehrajeme patrně rozhodující duel o podzimního přeborníka KP v závěrečném kole na milevské půdě!