30.10.2021 14:00 KP mužů 2021/2022 14. kolo

Sestava:  Lízal  – Říha, Šimek, Rozhoň, Zahrádka – Benedikt, Chalupa – Nosek ( 77 min. Zelenka ), Krejčí ( 87 min. Míčka ), Máška ( 82 min. Doležal ) – Krýsl

Na střídání ještě byl k dispozici brankář Kozlík

Branka hostí: Máška

Rohy :    7 : 2

Střely na branku :  6 : 3

Střely mimo branku : 1 : 1

Žluté karty :    2 : 3 40 min. Kuna, 84 min. Tůma - 39 min. Říha, 77 min. Benedikt, 84 min. Chalupa

Červené karty: 0 : 0

První poločas s lídrem tabulky a aspirantem na postup se hrál s optickou převahou domácích, byli lepší na míči, hosté hráli soustředěně a brankových příležitostí bylo poskrovnu. Do první se dostali hosté v 15 minutě, když Krejčí převzal balon 25 metrů od branky a jeho pohotová a ostrá střela šla jen těsně vedle. Ve 20 minutě to byli domácí a hned jejich první a zároveň poslední střela na branku v prvním poločase skončila v síti a to když Tůma z poloviny hřiště překonal postaveného Lízala mezi penaltou a velkým vápnem. Střela trefila tyč a od tyče do branky 1 : 0. Ještě v prvním poločase stojí za zmínku trestný kop Rozhoně ve 23 minutě, ale brankář domácích si se střelou poradil.

Druhý poločas byl ve stejném módu, akorát domácím vyšli dvě pěkné kombinace, které skončili gólem a třetí skončila na tyči, ale ještě před tím v 53 minutě jsme domácí zaskočili pěknou akcí Mášky a Krejčího. Máška si narazil s Krejčím a přesnou střelou na zadní tyč srovnal skóre na 1 : 1. V 63 minutě se domácí prokombinovali do vápna, střelu ze strany stačil Lízal vyrazit, ale na dorážku Vaňka už neměl 2 : 1. V 70 minutě měla domácí akce parametry s přesným zakončením na zadní tyči Vávrou na konečných 3 : 1.

Našim nejlepším hráčem byl v tomto utkání Jakub Krýsl.