Přátelské utkání Junior – Čkyně

Junior – Čkyně        poločas 0 : 1         druhý poločas 0 : 1       zápas    0 : 2

Sestava první poločas  –  Reiser – Šíp, Kalianko, Ouška, Boukalík – Kratochvíl ( 25 min. Gondek ), Marcinko, Martin Šrámek, Šteflíček ( 25 min. Maršala ) – Václav Šrámek, Liška

První poločas byli hosté lepším celkem, kdy si vytvořili 3 brankové příležitosti a to hned v 8 min. když hlavička mířila do šibenice a Reiser chytá, v 18 min. umístěnou střelu z vápna Reiser vytlačil na roh a 40 min. po individuální hrubce obránce špatným odhadem na centrovaný balon dává Adam Klose na 0 : 1.

Sestava druhý poločas
– Reiser ( 60 min. Provazník ) – Gondek ( 60 min. Šíp ), Cibulka, Ouška ( 75 min. Gondek ), Boukalík – Kratochvíl, Kalianko ( 75 min. Marcinko ), Martin Šrámek, Maršala – Václav Šrámek ( 70 min. Liška ), Šteflíček

Druhý poločas byli domácí lepším týmem, ale brankově se prosadili jen hosté. V 50 min. trestný kop Cibulky golman chytá. V 60 min. pěkná akce domácích po ose Gondek – Kratochvíl, který dal prudký centr do vápna, kde si naběhl Maršala a jeho zakončení brankář se štěstím vyrazil a dorážka šla vedle. V 65 min. přišel brejk, který skončil rukou ve vápně a z penalty Kuneš zvýšil na 0 : 2 pro hosty. V 85 min. Gondek vyslal ze 30 metrů jedovku a golman s ní měl velké problémy. Poslední brankovou příležitost měli hosté v 87 minutě, kdy pěknou střelu k tyči výborně chytil Provazník.

Střely na branku – 5 : 5