Odehraná přátelská utkání mužů

Junior – Doubravice 2:6 (1:2); Kratochvíl z pen., Mára, hráno v rámci soustředění v Chanovicích
Reiser – Šíp, Švejnoha, Tůma, Kratochvíl – Mikeš, Ouška, M.Šrámek, Kalianko – Mára, Maršala, střídali Provazník, Hrubý, Cimrhanzl
Utkání bylo součástí soustředění v Chanovicích, což spolu s absencí několika opor poznamenalo výkon Junioru. Zejména ve druhé půli byl mladý tým Doubravice fyzicky lepší a v závěru navýšil skóre na čtyřgólový rozdíl.

Vacov B – Junior 3:5 (0:2); V.Šrámek 2, Liška, M.Šrámek, vlastní
Reiser  – Šíp, Švejnoha, Cibulka, Boukalík – Kratochvíl, Ouška, M.Šrámek, Liška – V.Šrámek, Kostka, střídali Provazník, Spišský, Tůma, Hůzl
V souboji s účastníkem I.B třídy jsme byli po celý zápas lepší, béčko Vacova korigovalo dvěma góly až v samém závěru po prostřídání sestavy Junioru. Slibně se uvedly posily bratři Šrámkové, kteří se postarali o tři branky.

Žichovice – Junior 1:3 (1:3); Kratochvíl 2, M.Šrámek
Reiser – Šíp, Švejnoha, Cibulka (46.Dohonyi), Boukalík – Kratochvíl (46.Maršala), M.Šrámek, Kostka (75.Ouška), Kalianko – V.Šrámek, Liška
V konfrontaci s účastníkem západočeské I.A třídy nastoupila základní sestava, se kterou se počítá pro podzimní boje v I.B třídě. Po úvodním oťukávání se nejprve prosadili domácí, kteří z brejku otevřeli skóre. Již za deset minut bylo srovnáno, když vydařenou kombinaci zakončil M.Šrámek. V dalším průběhu jsme začali být postupně lepší a po půlhodině hry nám získal vedení Kratochvíl, který za sedm minut využil hrubky domácího gólmana k další brance. Ve druhé půli Žichovice nebyly schopny žádné gólové akce, naopak Junior nedotáhl některé slibné akce, takže se výsledek již nezměnil. Generálka na nedělní domácí premiéru s Kestřany tak dopadla na výbornou a byla tou nejlepší pozvánkou na podzimní start.