25.8.2018 17:00 I.A třída Muži 2018/2019 3. kolo
0 - 4
KONEC

Detail zápasu

Od začátku utkání jsme trpělivě čekali co domácí předvedou, ale protože se dopředu moc netlačili, tak jsme převzali iniciativu my. V 18 minutě se po rohu dostal k hlavičce Němeček, ale obránce z brankové čáry ji odvrátil na další roh. Další branková příležitost se odehrála ve 34 minutě, kdy M.Šrámek přihrál ve vápně Máškovi a ten ani nadvakrát golmana domácích nepřekonal. Domácí první střelu na naší branku z dálky vyslali ve 37 minutě, ale Lízal byl pozorný. Ve 39 minutě Zušťák si ve vápně udělal prostor, přesnou přihrávkou našel Bálka, který hlavou otevřel skóre 0:1. Domácí ohrozili naší branku ve 43 minutě z trestného kopu, ale Lízal pěknou střelu dobře přikryl. Hned z protiútoku Boukalík křižným centrem dal do vápna na Zušťáka, ten z jedný sklepl na Mášku, který dává na 0:2.
Druhý poločas se domácí snažili více tlačit dopředu, ale naše obrana je k ničemu nepouštěla a tak pomaličku jejich snaha o tlak uvadala. Víceméně jsme se do brankových příležitostí dostávali jenom my. V 50 minutě po rohu V.Šrámka se k zakončení dostal Zušťák, ale jeho hlavičku golman chytil. V 58 minutě opět Zušťák v akci a jeho střela k tyči, golman výborným zákrokem na rohový kop. V 63 minutě V.Šrámek vypálil z vápna krásnou střelu a opět výborný zásah brankáře. V 66 minutě jsme předvedli povedenou akci mezi V.Šrámkem- P.Gašparem – Máškou, posledně jmenovaný přihrál do vápna na nabíhajícího Zušťáka, který ještě zkušeně pustil nahrávku mezi nohama na dalšího našeho hráče M.Šrámka a ten pohodlně skóruje na 0:3. Další dobrý tah trenéra se vyplatil, když ze hry stáhnul Zušťáka a Bálka. Na místo nich nastoupili F.Gašpar a Beran a odměnili se mu pěknou akcí a čtvrtým gólem v 89 minutě. F.Gašpar zatáhl míč po lajně, přihrál do vápna Máškovi, ten prodloužil na volného Berana a skóre 0:4 bylo dokonáno. Hosté tak dali pěkný dárek trenérovi k zítřejšímu svátku.