U17 FKJS – PETŘÍN PLZEŇ B

29.9.2018 12:15 Česká divize dorostu U17 2018/2019 8. kolo

Zápas jsme začali dobře v prvních dvaceti minutách jsme si i vypracovali šance,bohužel bez vstřeleného gólu.Dokonce jsme měli ve 21. minutě výhodu pokutového kopu,který jsme však neproměnili.Pak převzali taktovku hosté,ale dařilo se jim stejně jako nám.Poločas tedy skončil bez branek.
 Druhou půlku začali lépe hosté,podařilo se jim vstřelit v 54. minutě gól a měli mírně navrh.Druhý gól jsme dostali v 70.minutě a bylo s námi zle.Nutno podotknout,že obě situace byli totožné,prohráli jsme souboj ve středu hřiště,přišla průniková přihrávka,a bohužel pak góly do naší sítě.Museli jsme se zápasem něco udělat,přeskupil jsem naše řady na systém 3:4:3,prostřídal a jelo se dál.Výsledek se dostavil hned za dvě minuty,kdy jsme dali kontaktní branku,po přihrávce Šourka se prosadil Pavlík.Co čert nechtěl,když jsme získávali půdu pod nohama a chtěli vyrovnat,přišla chyba v rozehrávce na naší polovině a bylo to v 80.minutě zase o dvě branky ve prospěch hostí.Zbraně jsme však opět nesložili,povedla se o dvě minuty později rychlá odpověď,po pěkném centru ze strany zahráli hosté rukou ve vápně a kopali jsme podruhé ze značky pokutového kopu.Mareš ji bezpečně proměnil.Málo času nás však tlačilo do úplny hry vabank a v nastaveném čase hosté svou výhru bohužel potvrdili a to navíc také nedali penaltu v 84.minutě.
 Za snahu a vyrovnanou hru jsme si bodík zasloužili,žel když dostaneme tři zbytečné branky tak to nepůjde.Zklamán jsem z některých řešení situací,kdy máme hrát hrát rychle a jednoduše balon  od nohy , né kličkovat  a prohrát souboj o míč.Pak jde všechna naše snaha v niveč,a musíme se v tomto zlepšit.