U17 FKJS – Český Krumlov

28.4.2018 12:15 KP mladšího dorostu 2017/2018 19. kolo

V tomto utkání se soupeř k ničemu nedostal, a my jsme byli velmi produktivní v koncovce.Od první minuty jsme byli aktivní a výsledkem bylo rychlé vedení o tři branky,již ve 12.minutě.Do půlky jsme přidali ještě další tři góly a o vítězí bylo jasno.
 Ve druhé půli jsme hru nadále kontrolovali a prosadili se ještě 4x.Góly v zápase padali 3x po dobrých kombinacích,2x po střelách z poza vápna,1x solový průnik,2x dorážka do prázdné a využili jsme také 2x výhodu rohových kopů.Zklamán jsem však chováním a přístupem některých našich hráčů, za rozhodnutého stavu,kteří si vysloužili zbytečné žluté karty za oplácení  a zbytečné odpovědi panu rozhodčímu.To k fotbalu nepatří a nemuselo by se nám to v dalších utkáních vyplatit.

Č. Krumlov

Hráč 56'