21.4.2018 11:45 KP mladších žáků 2017/2018 14. kolo

Lukáš Zvonek 38'
 46' Hráč
 47' Hráč
Maxim Stöger 56'

V 1. půli jsme měli hru jednoznačně ve své moci, avšak z celé řady šancí jsme využili pouze jedinou. Úvod 2. půle  jsme zvládli na jedničku, když jsme z brejkových situací navýšili vedení už na 3:0. Poté se zdánlivě jednoznačný zápas zkomplikoval, když milevští nasadili  2 své důležité hráče (Šplíchala -2. nejlepšího střelce KP a Máru), kteří hráli hráli za starší žáky. Hosté nás dostali pod tlak a snížili na po 2 trefách Šplíchala na 2:3. Vysvobozující branku vstřelil v 56 min. Maxim Stöger. I přes zdramatizování zápasu, lze konstatovat, že naše vítězství bylo zasloužené!

Kluci podali velice disciplinovaný výkon a v samém závěru si při náporu soupeře sáhli na dno svých sil. Pochvala patří celému týmu!