8.4.2018 11:45 KP mladších žáků 2017/2018 12. kolo

32' Hráč
Lukáš Zvonek 33'
 35' Hráč
 57' Hráč

Diváci mohli sledovat zápas oboustranně velmi dobré úrovně s větším počtem šancí na naší straně. Slibně rozehranou partii jsme proti favoritovi bohužel nedotáhli do vítězného konce, když jsme v poločase vedli 2:0 a na začátku 2. půle ihned odpověděli na kontaktní gól soupeře brankou na 3:1. Závěr vypjatého zápasu za stavu 3:2 výrazně poznamenalo zranění našeho brankaře Pavla Moudrého (otřesený vč. neustávajícího krvácení z nosu) po nedovoleném ataku soupeřícího hráče, který zcela zbytečně dohrál souboj, když už měl náš brankář míč pod kontrolou. Vyšetření v nemocnici ukázalo na lehký otřes mozku. Popřejme Pavlovi, ať se dá brzy do kupy! Do branky musel zaskočit Jirka Steiner, který pak citelně chyběl v obraně. Hosté vystupňovali tlak a v 57´ vyrovnali po zaváhání na kraji naší obrany na 3:3. Přesto jsme mohli strhnout vítězství na svoji stranu, když v posledních vteřinách pláchl jako již několikrát v zápase Lukáš Zvonek, který sehrál výborný zápas, hostující obraně, bohužel jeho obstřel těsně minul branku! Penaltový rozstřel už lépe zvládli krumlovští.