10.9.2017 10:00 KP staršího dorostu 2017/2018 5. kolo

59' David Juhaňák
 60' Dominik Suchý
 72' David Juhaňák

Detail zápasu

Do zápasu jsme nastupovali v dosti kombinované sestavě, když chybělo pět hráčů a museli nastoupit mladší dorostenci. Byl to zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním poločase jsme si vytvořili pět dobrých brankových příležitostí, ale proměnit se nám nepodařilo ani jednu, naopak v obrané fázi jsme se dopustili několika hrubých chyb, a tři z nich domácí hráči dokázali proměnit a poločasové skóre bylo hrozivých 3:0. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že se pokusíme s nepříznivým výsledkem něco udělat, domácí jsme začali přehrávat a v rozmezí třinácti minut, mezi 59 - 62 ´ se nám podařilo skóre srovnat, když se dva krát trefil Juhaňák a jednou Suchý. Ve zbytku zápasu se už skóre nezměnilo a a o vítězi utkání rozhodovali pokutové kopy v kterých jsme uspěli a získali po zásluze dva body. tým zaslouží pochvalu za to, že i za poločasového stavu 3:0 zápas nevzdali a dokázali výsledek vyrovnat.