T. Sviny – FKJS

10.9.2017 12:15 KP mladšího dorostu 2017/2018 5. kolo

Utkání prvních dvou mužstev tabulky bylo zajímavé od začátku do konce. Domácí začali svižně a snažili se dlouhými balóny dostat k naší brance. Na to jsme byli připraveni,my jsme naopak hráli po zemi a při některých akcích měli domácí štěstí, že nám nevyšla jen koncovka.Udeřili jsme v 31 minutě, kdy po centru z pravé strany od Bošky, šel míč do vápna a po faulu na Braťku následoval pokutový kop.Ten bezpečně proměnil sám faulovaný. Po náznacích šancí na obou stranách,se první poločas už dohrál za příznivého stavu pro nás. Do druhého poločasu domácí přidali.Náš tým však nezaostával v ničem pozadu. Sviny chtěli vyrovnat, a jak to bývá opak byl pravdou. Z útoku po levé straně v 65 minutě přišel balón od Mareše před prázdnou branku domácích a Hokynář bezpečně proměnil. Poté už domácí jen nakopávali míče, to však naši kluci bezvadně zvládli.Vítězství si kluci nakonec vychutnali o to víc,že se po tomto zvládnutém zápase dostali na čelo tabulky.Výborně nás držel gólman,makali všichni, prostě tak jak to má být.Zvláštní pochvalu zaslouží ti, ty co nastoupili i v zápase za starší.Doufám, že ve výborných výsledcích budeme pokračovat i nadále...