27.5.2018 15:15 I. A tř. mladších žáků 2017/2018 19. kolo
1 - 9
KONEC

Timeline

Detail zápasu

Do zápasu jsme vstoupili poněkud rozpačitě, když jsme prohrávali po nedorozumění mezi Lukášem Prokopem a Matym Jandou 0-1. Průběh zápasu se začal lámat vyrovnávajícím gólem Maxima Stögera a rozhodujícím momentem byli 2 slepené góly v závěru půle. Domácí se mohli dostat ještě do zápasu v úvodu 2. půle, když Maty Janda vychytal jasnou tutovku. Po naší brance na 4:1 soupeř začal odpadat.  Zápas jsme dovedli až k nečekaně hladkému vítězství na 3. týmem tabulky.

Střelecky se zadařilo po několika předchozích neproduktivních zápasech Maxovi Stögerovi, autorovi 4 gólů. I přes  jedno zaváhání výborně zachytal Maty Janda, který předvedl za ještě nerozhodnutého stavu několik klíčových zákroků. Také další kluci podali v parném počasí dobrý výkon.