SKP ČB – FKJS

26.8.2017 10:00 KP staršího dorostu 2017/2018 3. kolo

K utkání jsme nastupovali s tím, že jsme chtěli navázat na kvalitní výkon z prvního utkání a to se nám povedlo. Jak herně, tak výsledkem. V úvodu zápasu měli domácí mírnou územní převahu, ale naše obrana pracovala pozorně a domácí jsme do žádné šance nepustili. S přibývajícími minutami jsme hru vyrovnali a začali mít více ze hry. Ve 44´jsme se ujali vedení, když za vápnem vystřelil Tůma a jeho, mírně tečovaná, střela skončila v síti domácí branky. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a byli lepším týmem. V 58´po kombinační akci, skončila střela Suchého na břevně domácí branky. V samém závěru utkání nás domácí přitlačili na naší polovinu, ale jejich závěrečný tlak jsme zvládli a odvážíme si zaslouženě tři body.