SK KLATOVY – U19 FKJS

3.11.2018 10:00 Česká divize dorostu U19 2018/2019 13. kolo
5 - 2

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a v 6´nastřelil Chvosta břevno domácí branky. Ale to bylo pro prvních 30´z naší strany všechno. Přenechali jsme soupeři střed hřiště, kde nás domácí začali přehrávat a naše chyby v defenzivě trestali. Mezi 12´- 28´ nám vstřelili 3 branky. v 35´ byl ve vápně domácích faulován Holín a Petráň z penalty snížil na 3:1. V samém závěru prvního poločasu snížil Šourek na 3:2.

Druhý poločas jsme začali aktivně, ale na místo vyrovnání byl v 52´proti nám nařízen velice sporný pokutový kop, z kterého domácí zvýšili na 4:2. Na to jsme už nedokázali odpovědět, naopak v 74´jsme inkasovali popáté.

Konečný výsledek neodpovídá průběhu utkání, ale fotbal se hraje na góly a v tom byli domácí lepší.