Sedlec – Muži FKJS

16.6.2018 13:30 I.A třída Muži 2017/2018 26. kolo
3 - 2

Poslední zápas sezony jsme na půdu posledního celku přijeli dosti v oslabené sestavě a s dorostenci, kteří měli dopolední zápas v nohou. Hrál se poklidný fotbal, ve 14 minutě jsme měli výhodu trestného kopu z 20 metrů a V.Šrámek míč poslal těsně vedle tyče. Z protiútoku Hudcovu střelu na poslední chvíli výborně vyrazil Lízal nohama. Další šance se zrodila až ve 38 minutě po pěkné akci z levé strany Čapka s Boukalíkem, ten poslal centr do vápna a Petráňovo zakončení brankář kryje. Ve 43 minutě opět pěkná akce po levé straně tentokrát Juhaňák poslal do brejku Čapka a domácí brankář jeho střelu opět kryje.

Druhý poločas místo Čapka musel nastoupit Šíp a nevedl si vůbec špatně. Do první šance se dostali domácí a Lízal musel čelit dvěma  střelám za sebou a obstál na jedničku. V 51 minutě se dostal k odraženému balonu ve vápně domácí Pešek a proměnil 1 : 0. Ve 52 minutě střílel Petráň z vápna, brankář mu ji vyrazil a Juhaňákovu dorážku také. V 64 minutě trestali domácí podruhé po ztrátě balonu uprostřed hřiště a brejku Bláhy navyšují na 2 : 0. O minutu později M. Šrámek napřáhl z vápna a perfektně trefuje k delší tyči a snižuje na 2 : 1. Jenže V 69 minutě Kučera z rohu vápna svou životní střelou do šibenice opět navyšuje na 3 : 1. V 74 minutě jsme museli střídat podruhé. Zraněného Petráně vystřídal trenér Cimrhanzl a hned po čtyřech minutách ukázal našim hráčům jak se má v klidu zakončovat, Juhaňák mu do vápna propíchl balon, v klidu si zpracoval balon a poslal ho po zemi k protilehlé tyči a snižuje bohužel jen na konečných 3 : 2.