Přeštice – U17 FKJS

6.10.2018 12:15 Česká divize dorostu U17 2018/2019 9. kolo

V tomto utkání jsme byli horším týmem a domácí vyhráli zaslouženě. O osudu zápasu rozhodli hned na začátku do 24.minuty, kdy vedli už o tři branky. Dostali jsme dva góly po rohu a jeden z naší špatné rozehrávky.Takový výkon, co jsme do té doby předváděli, by nestačil ani na okres! Naštěstí pro nás potom domácí přestali se svoji aktivitou a do poločasu jsme tuto hrůzu z naší strany přežili bez další obdržených branek.
V druhé části hry už jsme přeci jenom drželi více krok s domácími, dokonce se nám podařilo i snížit na rozdíl dvou branek. Gól vstřelil Bártík krásnou střelou z dálky. Zkusili jsme ještě posledních deset minut hrát na riziko,ale bez výsledku. Naopak domácí měli několik brejků, kdy mohli svou výhru potvrdit.
Náš špatný výkon ze začátku poznamenal celou naší hru po zbytek času a jen doufám, že se to nebude opakovat a byl to jediný den blbec. Světlé okamžiky v tomto utkání měl pouze Novák, který několikrát zamotal hlavy domácích jak na pouti, ale bohužel to bylo pro nás málo. Stínem bylo zranění tří našich hráčů, které jsme museli nuceně vystřídat.