Prachatice – Muži FKJS

21.10.2018 10:00 I.A třída Muži 2018/2019 11. kolo
2 - 4

Již ve druhé minutě jsme založili pěknou kombinační akci po pravé straně Šrámek- Němeček – Máška, centr do vápna a Bálek ve skluzu dává do prázdné branky 0 : 1. V 7 minutě střílel těsně vedle z vápna Zušťák. První šance pro domácí přišla v 25 minutě a jejich tvrdou a přesně mířenou střelu k tyči Lízal nadvakrát  zlikvidoval. V 31 minutě vyrazil po lajně Němeček a jeho prudký centr si tečovali do vlastní branky domácí, ale gól byl přiznán Němečkovi. Od tohoto gólu převzali iniciativu domácí, ale branku Lízala  neohrozili.

Úvod druhého poločasu byl ve znamení konce prvního poločasu, ale o ohrožení branky jsme se postarali my a to v 52 minutě se Máška doslova probojoval s balonem až do vápna a jeho zakončení domácí brankář vyrazil nohou. V 58 minutě se měnilo skóre a to ve prospěch domácích, když po nepovedeném výkopu se domácí zmocnili balonu a rychlým gólem Fišera snížili na 1 : 2. V téže minutě nastřelili domácí tyč. V 60 minutě jsme dali gól Máškou, ale pro ofsajd přihrávajícího Zušťáka neplatil. V 69 minutě podnikl Němeček další výlet po lajně a přesným centrem našel Mášku a ten hlavou dává na 1 : 3. Po tomto góle opět převzali iniciativu domácí a také se jim v 86 minutě podařilo skórovat po pěkné kombinační akci Jurošem 2 : 3. V 90 minutě domácí málem srovnali skóre, ale Lízal jejich radost  překazil výborným zákrokem. V nastaveném čase byl opět Němeček v akci, když se dostal přes dva hráče do vápna a třetí ho fauloval. Na penaltu se postavil Bálek, protože už Zušťák nebyl ve hře a s přehledem ji proměnil na konečných 2 : 4.