Planá u ČB – Muži FKJS

12.5.2018 17:00 I.A třída Muži 2017/2018 21. kolo
4 - 1

První dvacetiminutovku měli domácí mírně navrch, a také to dokázali využít, když po hrubých chybách se dostali do dvoubrankového vedení. V 11 minutě nakopnutý dlouhý balon do vápna si našel hlavou Carda a přehodil vyběhnuvšího Lízala 1 : 0. Ve 20 minutě po rohovém kopu a špatném odhadu Lízala dal pohodlně hlavou gól Kitzler a navýšil skóre na 2 : 0. My jsme se dostali do šance až ve 34 minutě, když M.Šrámek přihrál Zušťákovi, ten šikovně přehazoval brankáře, ale bohužel těsně i branku. Ve 45 minutě opět M.Šrámek našel mezi beky Mášku a ten bezpečně proměnil 2 : 1.

Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit větší aktivitou, ale opak byl pravdou. Domácí hned v první minutě se dostali do vyložené šance, ale Carda s ní zle naložil. V 63 minutě založili pěknou akci a udeřili potřetí Balogem 3 : 1. A aby toho nebylo málo tak o 6 minut později, tedy v 69 minutě nás trestají počtvrté po nedůrazu ve vápně dává Kneys na 4 : 1. Až po tomto góle jsme si začali vytvářet i my gólové situace, které jsme na rozdíl od domácích nedokázali proměnit. V 75 minutě Kostka M. se s míčem vysunul dopředu, přesně svým centrem našel ve vápně Zušťáka a ten hlavou trefil jen břevno. V 78 minutě nadějná akce také gólem neskončila, to když Zušťák na vápně přistrčil balon proti noze V.Šrámkovi a ten těsně minul branku domácích. Na závěr utkání jsme předvedli ukázkovou akci a to v 86 minutě. V.Šrámek potáhl balon k vápnu, přihrál přesně Zušťákovi, který ještě z jedný sklepl balon M.Šrámkovi, ten se rázem ocitl sám před brankářem, ale brankář ho stačil vychytat a tak si odvážíme první jarní porážku.