Datum Čas Sezóna Kolo
3.3.2018 15:00 2017/2018 PU
4 - 0

Timeline

První poločas to byl vyrovnaný zápas a do první velké šance se dostali hosté ve 20 minutě, ale Lízal nohama vyrazil. O 3 minuty později předvedli pěknou akci po levé straně domácí Bálek předložil do vápna Máškovi a stav se měnil 1 : 0. V závěru poločasu se po chybě hostující obrany dostal sám Máška před golmana a ten šanci nevyužil.
Druhý poločas jsme měli mírnou převahu včetně brankových příležitostí, které jsme dokázali zúročit a to v 80 minutě Boukalík přesně našel ve vápně Kočího a ten zvýšil na 2 : 0. V 87 minutě na roh Boukalíka si naběhl Kostka M. a hlavou zvýšil na 3 : 0. V poslední minutě M. Kostka vysunul za obránce Mášku a ten uzavřel skóre na konečných 4 : 0. Hosté se druhý poločas do žádné brankové příležitosti nedostali.