Muži FKJS – Vacov

3.9.2017 17:00 I.A třída Muži 2017/2018 4. kolo
1 - 1

Na těžkém terénu se v první dvacetiminutovce na hřišti lépe pohybovali hosté a byli to právě oni, kteří si ve 23 minutě vytvořili první tutovku a to když Ketzer nedokázal z malého vápna trefit branku. Z protiútoku jsme mohli ohrozit branku my, ale dobře vypadající akce Dohonyiho skončila bez zakončení, když zvolil místo střely ještě přihrávku ve vápně, která nikoho nenašla. V 25 minutě to byli opět hosté co zahrozili, ale Reiser prudkou střelu Ketzera z vápna k tyči vyrazil. My jsme prvně trefili branku v 35 minutě z trestného kopu Kostkou, ale Klas v brance jeho úmysl přečetl. Ve 38 minutě jsme dostali výhodu rohového kopu, který jsme zužitkovali Maršalou, když jeho prudký centr si našel cestu až do branky s pomocí teče hostujícího obránce 1:0. Druhý poločas začal převahou hostí a také hned v 50 min. z trestného kopu udeřili, když na hlavičku Mlse z bezprostřední blízkosti stačil Reiser ještě zareagovat, ale na dorážku Krále už nestačil 1:1. V 55 min. si na centr z rohového kopu nejvýše vyskočil Kratochvíl a trefuje břevno. V rozmezí 75 a 77 minutě měli hosté dvě tutovky, nejdříve Reiser volej Mlse bravurně chytil a to samé předvedl ve druhém případě při střele Macha A. z malého vápna. V závěru jsme nakonec mohli vítězství na svou stranu strhnout my, když Dohonyi centrem našel ve vápně Zušťáka a jeho hlavičku se štěstím chytil brankář Klas. A ještě v 88 minutě po centru Kostky Zušťák branku hlavou přestřelil a tak skóre zůstalo remízové. Hosté se představili jako velice zdatný celek.