Met. Tábor/Větrovy – U13 FKJS

4' Lukáš Zvonek
Hráč 21'
Hráč 60'

Proti favoritovi jsme sehráli vyrovnaný zápas a padli nakonec gólem z poslední minuty. V úvodu zápasu jsme byli lepším týmem, hrozili jsme hlavně přes Lukáš Zvonka, který také vstřelil náš vedoucí gól. Soupeř vyrovnal po nechytatelné střele a začal mít lehce navrch . Do 2. půle byl Lukáš Zvonek stažen do zálohy, abychom posílili střed, kde jsme začínali ztrácet. Šance byli na obou stranách, my jsme měli 4 (Vláďa Hájek 2x, Jirka Kočí, Lukáš Zvonek). Při soupeřově akcích nás několikrát podržel Eda Košek, který v bráně úspěšně zaskočil za nemocného Matyáše Jandu. Byl to oboustranně dobrý zápas a remíza by nám slušela. Bohužel v poslední minutě se štěstí přiklonilo k soupeři, což kluci obrečeli, nicméně za svůj výkon se rozhodně stydět nemuseli. Našimi nejlepšími hráči byli Lukáš Prokop a Lukáš Zvonek, ale i ostatní hráči zahráli dobrý zápas a nikdo vyloženě nezklamal.