Met. Tábor – U17 FKJS

30.3.2018 11:15 KP mladšího dorostu 2017/2018 15. kolo

První utkání jara se nám i přes potíže se sestavením mužstva povedlo.

Na velký pátek jsme si dojeli vykoledovat k soupeři první tři důležité jarní body, a zároveň jsme pokřtili naše krásné nové dresy. Od začátku jsme hráli velmi dobře,důsledně, pozorně a vytvářeli jsme si šance ke vstřelení branky.Kombinace po zemi se nám dařila a naše snaha vyústila v první gól ve 12.minutě. To po čtyřech rychlých přihrávkách střed, kraj, střed a zakončení do prázdné. Nahrával Vaněček, zakončoval Šourek. Druhou branku jsme přidali ve 24.minutě, to bylo po centru z přímého kopu, kdy se do hlavy krásně položil Šimek, gólman s námahou vyrazil do své pravé strany, kde však dobíhal Braťka a brankáře prostřelil. Do konce první půlky už jsme hru kontrolovali, a měli další dvě šance úplně domácí zlomit.
 Druhý poločas začali docházet síly čtyřem našim hráčům, kteří v předešlém zápase starších museli vypomoci svým kamarádům. Domácí to vycítili a přitlačili na pilu. Jejich snaha se vyplatila ve 49.minutě,kdy snížili na rozdíl branky. Od té chvíle už jsme hráli na krev, ale celý náš tým vydržel a po zásluze urval první jarní výhru. Pochválit musím všechny hráče, ale jeden má podtrženou jedničku a to je gólman Lukeš, který chytil domácím čtyři jasné šance a nejvíce podržel náš tým.