Loko ČB – U13 FKJS

Hráč 5'
 16' Jan Volf
 55' Lukáš Vaněček

Ze hřiště Lokomotivy České Budějovice si odvážíme tři body, ale tentokráte musíme být se slovy chvály na naší adresu skoupější, než jsme si v této sezóně zvykli.
Vítěznou trefu jsme zaznamenali v 17', když střelu Adama Rejška domácí gólman neudržel a Honza Volf pohotově dorážel do sítě. Šancí jsme si i přes místy hodně kostrbatou hru vytvořili dostatek, ale jejich realizace dnes pokulhávala. Urostlejší soupeř byl fotbalově horším týmem, ale kompenzoval to důrazem v osobních soubojích, se kterým měla většina našich subtilnějších hráčů velký problém. Naštěstí soupeřovy akce celkem pravidelně končívaly na hranici pokutového území ztrátou či nepřesnou střelou nebo přihrávkou, takže si prakticky nevytvořil gólovou šanci. Matyáš Janda tentokráte spolehlivě sbíral všechny přetažené balóny a vyvaroval se zbytečné chyby při rozehrávce.  Nám se nedařilo z vytvořených šancí přidat uklidňující branky, a tak jsme museli být ve střehu až do závěrečného hvizdu, aby domácím nevyšla některá náhodná akce.
Výhru bereme, ale dnes to byl z naší strany hodně průměrný výkon, na kterém se určitě podepsal také fakt, že jsme nepřijeli v nejsilnějším složení.