1.4.2018 10:45 KP mladších žáků 2017/2018 22. kolo

36' Maxim Stöger
Hráč 44'
Hráč 48'
 54' Jiří Steiner

Kdo neviděl průběh zápasu, neuvěří! Hru jsme měli zejména v 1. poločase jednoznačně ve své moci. Vytvářeli jsme si jednu šanci za druhou, žel přesná mířidla jsme zanechali ve Strakonicích. Místo toho abychom dali z kraje zápasu 2-3 branky a dostali se do pohody, nás Hradiště potrestalo z ojedinělých výletů před naší bránu - 3 střely = 3 branky, z toho vlastně 2 nebyly ani střely!     Ve 2. poločase jsme se už dostávali do herní křeče, silný vítr, který jsme měli v zádech byl spíše na škodu. Snížili jsme na 2:3 a i přes narůstající herní nepohodu jsme se předháněli v neproměněných šancích. Soupeř nás vyškolil v efektivitě a ze 2 precizně zahraných protiútoků dokončil náš zmar.

Fotbal dovede být někdy krutý, ale hraje se na vstřelené branky a ne na neproměněné šance či herní převahu. Doufáme, že jsme si to v tomto zápase vybrali a příště nám to tam začne padat!