7.10.2017 10:00 KP staršího dorostu 2017/2018 9. kolo

82' Hráč
 85' Hráč
 86' Hráč
Pavel Tůma 86'

V přímém souboji o první místo v tabulce byli hosté v prvním poločase lepším týmem, lépe kombinovali a vytvořili si územní převahu. Naše obrana odolávala do 40´, v které si nikým nehlídaný hostupící hráč naběhl na přetažený centr a pohodlně hlavou skóroval a tím stanovil poločasové skóre na 0:1. Ve druhém poločase se obraz hry změnil, začali jsme být aktivnější, získali územní převahu a vytvořili si dvě stoprocentní příležitosti, v kterých neuspěli Chvosta a Čapek. Zlom v utkání nastal v 75´, kdy po naší chybě v rozehrávce hosté zvýšili na 0:2. Na druhou obdrženou branku jsme již nedokázali odpovědět. Naopak, při snaze o skorigování výsledku jsme hru otevřeli, za což nás soupeř potrestal a v průběhu tří minut vstřelil ještě dvě branky. V 82 a 85´ hosté upravili skóre na konečných 0:4. Pro nás je tento výsledek příliš krutý, neodpovídá průběhu utkání. Ale ve fotbale se počítají pouze vstřelené branky a tu jsme mi nedali. Soupeř byl produktivnější a proto zaslouženě zvítězil.