FKJS – Roudné

7.10.2017 12:15 KP mladšího dorostu 2017/2018 9. kolo

56' Hráč
Ondřej Pavlík 71'

Utkání nám nabídlo dobrou podívanou. Oba týmy hráli kombinační rychlý fotbal, snažili se hrát po zemi a měli dost příležitostí rozhodnout zápas ve svůj prospěch. My jsme měli po celý zápas optickou i herní převahu,ale nepodařilo se nám proměnit šest vyložených šancí. Nutno dodat, že i hosté měli dvě ložené šance. Po normální hrací době došlo tedy na penaltový rozstřel. Až do třetí série gól nepadl, náš výborný gólman Lukeš chytil tři penalty za sebou, bohužel naši střelci zatím zklamali. Rozhodla tedy čtvrtá a pátá série kdy naši hráči Braťka a Šimek proměnili, hosté ve čtvrté přestřelili branku. Bod navíc jsme si zasloužili po právu, snad už v dalších kolech zlepšíme i koncovku, která nás teď docela trápí.