FKJS – Loko ČB

11.11.2017 12:15 KP mladšího dorostu 2017/2018 14. kolo

Utkání bylo asi nejkvalitnější za celý podzim hra byla rychlá,důrazná a přelévala se z jedné strany na druhou. My jsme začali zostra, v 15 minutě jsme se ujali po rohovém kopu vedení. Branku vsítil hlavou Šimek.Pak jsme si vybrali porci smůly, protože během dalších pěti minut se nám zranili dva klíčový hráči Boška a Pavlík. Museli jsme střídat a přeskupit řady. Navíc hosté kopali ve 29 .minutě pokutový kop,který skvěle lapil náš gólman Lukeš. Do půle se tedy už skóre neměnilo i když šance měli oba týmy. Do druhé půlky jsme šli s tím, že musíme udržet co nejvíce balon na našich kopačkách. I přes naší veškerou snahu se hostům povedlo dostat nás pod drtivý tlak. Už to vypadalo, že všechny body zůstanou doma, že už vše ustojíme, ale tři minuty před koncem jsme přeci jenom inkasovali. Smolná střela hostí z dvaceti metrové dálky se otřela o nohu našeho obránce, změnila směr a bohužel zapadla k tyči. Na řadu přišel penaltový rozstřel ve kterém byli šťastnějším týmem hosté.I přesto bych pochválil v tomto zápase všechny hráče,protože bylo vidět,že makají a hrají srdcem.

Loko ČB

Hráč 77'