FK HOŘOVICKO – U19 FKJS

1.9.2018 10:00 Česká divize dorostu U19 2018/2019 4. kolo
2 - 1

V prvních dvaceti minutách utkání si domácí vytvořili tři brankové příležitosti, z toho jednou nastřelili břevno. S postupem času se hra vyrovnala a v 38´ jsme se ujali vedení, kdy se střelecky prosadil Šourek.
Nástup do druhého poločasu jsme nezvládli a v 51 ´domácí vyrovnali. Od té doby byl zápas vyrovnaný, mohli jsme přidat ještě druhou branku, ale příležitosti Šourka a Petráně zůstali nevyužity. Když už se schylovalo ke konci utkání a penaltovém rozstřelu, přišel v 89´dlouhý nákop do našeho pokutového území, který jsme nedokázali odvrátit a domácí hráč nejprve trefil tyč a a odražený míč od tyče vrátil za Uhříčkova záda 2:1
S ohledem na to, že jsme k utkání nastoupili v dosti improvizované sestavě a v základní sestavě nastoupili čtyři mladší dorostenci, jsme odehráli kvalitní utkání.