FK HOŘOVICKO – U17 FKJS

1.9.2018 12:15 Česká divize dorostu U17 2018/2019 4. kolo

Třetí utkání během týdne opět s bodem. Hrálo se na velmi špatném terénu a navíc po celý čas mrholilo nebo přímo pršelo. Navíc náš tým poznamenala neúčast čtyřech hráčů, kteří ulehli pro nemoc. Toto poznamenalo celý zápas. Utkání bylo velmi bojovné a špatně se dalo kombinovat, přesto jsme v první polovině předvedli několik pěkných akcí. Z jedné povedené jsme se dostali do vedení. Běžela 38 minuta Hlava poslal kolmici na Šourka, ten si položil na zem gólmana i obránce a bezpečně vsítil branku. V poločase jsme tedy vedli.
Po změně stran začali domácí přebírat aktivitu a povedlo se jim vyrovnat v 56. minutě. To šel centr do vápna, který byl tečovaný a skončil v naší síti. Pak mohli oba týmy strhnout vedení na svou stranu, ale nikdo neproměnil své šance. Domácí byli nešťastní z našeho výborného gólmana, který další jejich šance zmařil a měli na druhé straně štěstí pět minut před koncem, kdy zakončoval Suchý a překonaného gólmana zastoupil na brankové čáře obránce domácích. Vyrovnané utkání tedy rozhodli pokutové kopy ve kterých byli šťastnějším týmem domácí. Bojovali skoro všichni kluci jako lvy. Zklámáním však byli někteří střídající hráči, kteří jsou velcí mistři světa, ale jenom v kecání, což nám moc v tomto utkání nepomohlo. Přesto jsem z výkonu většiny potěšen a aspoň s bodem spokojen.