Český Krumlov – FKJS

17.9.2017 11:45 KP mladšího dorostu 2017/2018 6. kolo

Utkání ve kterém jsme měli po celý zápas převahu se nám pěkně v průběhu hry zamotalo.Na marodce zůstali čtyři hráči a na hře to bylo trochu znát. V první půli jsme domácí přitlačili před jejich svatyni,bohužel však bez gólového efektu,který by přinesl klid na naše kopačky. Úzké hřiště domácích nám vůbec nevyhovovalo, domácí zhustili prostor před vápnem a jen nakopávali míče dopředu. Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím,že zápas rozhodneme vstřeleným golem,ale jak bývá pravidlem stal se přesný opak. Z ojedinělého protiútoku jsme inkasovali ve 41 minutě. Do konce hrací doby jsme tlačili na pilu,ale vstřelená branka pořád nikde. Nastřelili jsme čtyřikrát brankovou konstrukci a nedali šest ložených šancí. Až po rošádách v sestavě se nám podařilo v samém závěru skórovat,a to hned dvakrát. Čtyři minuty před koncem se ve vápně prosadil Šimek, a minutu před závěrečným hvizdem Fabera dorážkou po hlavičce střelce první branky. Kluci si výhru tuto výhru zasloužili, za bojovnost a nasazeni, a hlavně bylo vidět, že chtějí uspět a udržet čelo tabulky.