15.4.2018 16:30 I.A třída Muži 2017/2018 17. kolo

Místo zápasu

Vacov

KO KO 49 59 60 65 65 67 82 FT

První dvacetiminutovku měli domácí mírně navrch, ale ze své převahy si dokázali vytvořit 5 rohových kopů ze kterých se jim nepodařilo nic vyprodukovat. V této dvacetiminutovce při domácí převaze jsme si vytvořili dvě brankové příležitosti a domácí jednu. V 10 minutě šel do brejku Máška, ale golman mu jeho zakončení chytil. V 15 minutě domácí Vítovec zahrozil z trestného kopu, když jeho střelu s námahou Lízal vytěsnil na roh. Ve 20 minutě Kostka sklepl balon na vápno Dohonyimu a ten orazítkoval tyč. Poločas se dohrával víceméně jen uprostřed pole bez brankových příležitostí, které by stáli za zmínku.
Do druhého poločasu opět vstoupili domácí lépe a hned v 50 min. po dlouhém autovém vhazování Mach Radovan trefil přesně k tyči a ujali se vedení 1 : 0. Naštěstí jejich vedení netrvalo dlouho. V 65 minutě Kočí našel před brankou Mášku, který hlavou srovnal skóre na 1 : 1. Od této chvíle jsme měli zápas pod kontrolou a tři body jsme si nakonec mohli odvést, když v 81 minutě neproměnil tutovku Máška – V. Šrámek vybojoval ve vápně balon, předložil ho přesně Máškovi a ten z metru trefil domácího brankáře – škoda.