15.4.2018 16:30 I.A třída Muži 2017/2018 17. kolo

Místo zápasu

Vacov

KO KO 49 59 60 65 65 67 82 FT

Detail zápasu

První dvacetiminutovku měli domácí mírně navrch, ale ze své převahy si dokázali vytvořit 5 rohových kopů ze kterých se jim nepodařilo nic vyprodukovat. V této dvacetiminutovce při domácí převaze jsme si vytvořili dvě brankové příležitosti a domácí jednu. V 10 minutě šel do brejku Máška, ale golman mu jeho zakončení chytil. V 15 minutě domácí Vítovec zahrozil z trestného kopu, když jeho střelu s námahou Lízal vytěsnil na roh. Ve 20 minutě Kostka sklepl balon na vápno Dohonyimu a ten orazítkoval tyč. Poločas se dohrával víceméně jen uprostřed pole bez brankových příležitostí, které by stáli za zmínku.
Do druhého poločasu opět vstoupili domácí lépe a hned v 50 min. po dlouhém autovém vhazování Mach Radovan trefil přesně k tyči a ujali se vedení 1 : 0. Naštěstí jejich vedení netrvalo dlouho. V 65 minutě Kočí našel před brankou Mášku, který hlavou srovnal skóre na 1 : 1. Od této chvíle jsme měli zápas pod kontrolou a tři body jsme si nakonec mohli odvést, když v 81 minutě neproměnil tutovku Máška – V. Šrámek vybojoval ve vápně balon, předložil ho přesně Máškovi a ten z metru trefil domácího brankáře – škoda.