12.5.2018 12:15 KP mladšího dorostu 2017/2018 21. kolo

Místo zápasu

na Křemelce

KO KO 17 30 31 77 FT

Utkání prvního se třetím nabídlo velmi zajímavou podívanou. Začátek jsme měli lepší my, bohužel jsme po patnácti minutách nechali iniciativu převzít hosty. Ti nám vstřelili dvě branky a ve 30.minutě jsme tedy prohrávali. Pak jsme opět zvedli hlavu a povedlo se nám ve 31.minutě snížit Vaněčkem.
 Do druhé půlky jsme vstoupili aktivně a šli za vyrovnáním.Paradoxně mohli hosté z jednoho protiútoku rozhodnout,nastřelili v 67.minutě konstrukci branky. Přežili jsme,trochu přeskupili naše řady a výsledkem bylo vyrovnání tři minuty před koncem. Gól vsítil Šourek.
 V penaltovém rozstřelu jsme bohužel neuspěli. Přesto zaslouží kluci pochvalu za bojovnost a nasazení. Obzvláště ti, kteří hráli i utkání za starší...