8.4.2018 16:30 I.A třída Muži 2017/2018 16. kolo

Místo zápasu

na Křemelce

KO KO 35 50 51 68 69 70 73 84 88 89 FT

Krásné fotbalové počasí se bohužel nepřeneslo na trávník jehož kvalita byla velmi mizerná a fotbalu to neprospělo. Diváci viděli holomajznu. My jsme nemohli hrát kombinační hru, každá druhá přihrávka byla špatná. Hosté se s tím vyrovnali lépe a většinu utkání působili na oko diváka lepším týmem, ale jen ve středu pole. Diváci přece jenom za těch devadesát minut pár pěkných okamžiků viděli. První měli hosté, v 15 minutě Semerád T. vystrašil Lízala, když jeho křižná střela šla vedle. Ve 24 minutě po chybě hostujícího golmana se dostal k míči Boukalík a jeho střelu zblokoval na poslední chvíli obránce. První povedená akce domácích v 35 minutě skončila gólem a jak se později ukázalo i rozhodujícím. Šrámek V. dal za obranu pěkný míč a Máška svůj brejk proměnil 1 : 0. To bylo vše v prvním poločase.

Ve druhém zahrozili jako první v 50 minutě opět hosté a to po našich chybných přihrávkách se dostal k balonu Semerád T. ale vyslal na Lízala slabou střelu. V 60 minutě mohl navýšit
skóre T.Kostka, když si ve vápně poradil se dvěma obránci, ale v zakončení trefil nohy hostujícího golmana. V 72 minutě hosté pěknou akci zakončoval za vápnem z voleje Pomije vysoko nad. Pěkný moment domácího celku přišel v 80 minutě, když mladý Juhaňák nebojácně prošel do vápna a vypustil ze své levačky výbornou překvapivou střelu přes celou bránu, ale radost mu překazil skvělým zákrokem hostující brankář.