15.4.2018 12:15 ČEZ - KP mladšího dorostu 2017/2018 17. kolo

Místo zápasu

Lomnice

KO KO 22 22 47 49 49 72 74 FT

Od začátku jsme měli více ze hry.Bohužel se nám v první části hry nepodařilo využít tři jasné gólové šance,což nás trochu sráželo k zemi. Navíc jsme ještě trefili jedenkrát tyč.
 Do druhé půle jsme vstoupili ještě aktivněji a dostavili se hned dvě branky. První vstřelil Boška po kombinaci z pravé strany,druhou zařídil Vaněček, který unikl po levé straně a vápně byl nekompromisně sražen. Jasná penalta, kterou proměnil s trochou štěstí Viktora. Pak se jednou špatně domluvili naši obránci, ale náš gólman si další svou nulu na kontě výborným zákrokem nenechal vzít. Šest minut před koncem pečetil pěknou střelou z poza vápna výsledek Braťka, po předchozí pěkné kombinaci, kdy se do hry zapojilo pět našich hráčů.Výsledek dobrý, body se počítají, výkon mohl mít větší parametry...